1234

Na prodej

Zvolte si prosím kategorii produktů. Zde je možné zboží přímo objednat nebo rezervovat.

Jakékoli bližší dotazy můžete rovněž směrovat sem. Zboží zasíláme na dobírku Českou poštou (menší balíčky) nebo přepravní službou PPL (kola a velké balíky). V případě, že chcete zboží uhradit bankovním převodem předem, zašleme vám číslo účtu a po obdržení platby pošleme zboží na vaši adresu.

V naší nabídce klademe důraz na kvalitní fotografie, neb sami jako sběratelé víme, že kvalitní fotky jsou lepší než mnohastránkový popis. Fotografie jsou pro takovýto typ internetového prodeje velmi důležité.

Pokud jde o prodej kola, které si rezervujete a požádáte o jeho prohlídku, tak zboží připravíme na smluvený termín v naší provozovně Štěrba – Jízdní kola, Severozápadní I 2771/27, Praha 4 - Spořilov. Zároveň je možné zboží zde i vyzvednout a zaplatit.

Často kladené otázky

Pokud si vyberu kolo, kdy ho mohu vidět?

Po následné dohodě kdykoli v běžné otvírací době Štěrba – Jízdní kola, Severozápadní I 2771/27, Praha 4 - Spořilov. Pondělí až pátek 9 – 19 hod, čtvrtek 9 – 20.00 hod a sobota 9 – 14 hod,

Jak bude kolo zabalené?

Kolo bude zabalené ve speciálním boxu z tvrzeného papírového kartonu. Máme velmi dobré zkušenosti s tímto způsobem přepravy. Ročně posíláme stovky nových kol a my i zákazníci jsou s kvalitou balení spokojeni.

Můžu si požádat o určité fotografie ve větším rozlišení?

Samozřejmě, neboť víme, že dobře prostudovat detaily je velmi podstatné pro rozhodování a jsme zároveň přesvědčeni, že kvalitní fotografie má pro odborníky větší vypovídací schopnost než mnohastránkový popis.

Poskytujete záruky na prodávané zboží?

Ne! Na tento typ starožitného či použitého zboží není možné poskytovat záruku. Typ zboží a jeho stav se snažíme popsat a fotograficky zdokumentovat jak nejlépe umíme a jak to přesně odpovídá skutečnosti.

Můžu mít nějaké bližší informace o způsobu dopravy během transportu přepravní společností?

Ne, to není možné. V případě, že zboží či kolo předáme přepravní společnosti (obvykle PPL, DHL a UPS) za zboží dále odpovídá tato společnost. V případě této dopravy prosím uvádějte mobilní telefon. V momentě kdy balík předáme přepravci, vás sami informujeme o této skutečnosti a zpravidla následující den vás přepravce sám informuje o čase předání (cca dvě hodiny před předáním zásilky). Tyto termíny platí pro doručování po území České republiky.

Mohu si pro kolo přijet osobně ?

To je naprosto ideální situace!

Je zboží během přepravy pojištěno?

Pojištění není problém sjednat podle běžných platných ceníků.

Kolik stojí přeprava kola? 

To záleží na třech okolnostech:

  • místo doručení.
  • velikost balíku.
  • váha celého balíku.

Zpravidla balné a poštovné i pro objemné kolo nepřesáhne 1000,- Kč po České republice.

Pro další informace či jakoukoli další konsultaci prosím kontaktujte nás emailem.

Jsme si plně vědomi skutečnosti, že nákup historického kola či jiného sběratelského předmětu není obvyklou každodenní záležitostí a musí vám přinést skutečně významné uspokojení

Obchodní podmínky

Odesláním objednávky zákazník souhlasí s obchodními podmínkami ŠTĚRBA – KOLA.

obchodní společnosti Robert Štěrba a spol., spol. s r.o. se sídlem Severozápadní I 2771/27,141 00 Praha 4,IČO 47123125 zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze,oddíl C, vložka 12749 pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.sterba-kola.cz 

Zboží umístěné na www.sterba-bike.cz je možné zakoupit pouze v naší prodejně Severozápadní I 2771, Praha 4 Spořilov nebo objednat doručení a kupní cenu uhradit bezhotovostním převodem předem na základě zálohové (proforma) faktury, kterou vystaví prodávající kupujícímu na základě žádosti kupujícího. (VÍCE OBCHODNÍ PODMÍNKY BOD.7)

Informační povinnost dle § 25 ZoET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin“

ESHOP / Na prodej

Archív / Prodáno

Na prodej