1234

Často kladené otázky

Pokud si vyberu kolo, kdy ho mohu vidět?

Po následné dohodě kdykoli v běžné otvírací době Štěrba – Jízdní kola, Severozápadní I 2771/27, Praha 4 - Spořilov. Pondělí až pátek 9 – 19 hod, čtvrtek 9 – 20.00 hod a sobota 9 – 14 hod,

Jak bude kolo zabalené?

Kolo bude zabalené ve speciálním boxu z tvrzeného papírového kartonu. Máme velmi dobré zkušenosti s tímto způsobem přepravy. Ročně posíláme stovky nových kol a my i zákazníci jsou s kvalitou balení spokojeni.

Můžu si požádat o určité fotografie ve větším rozlišení?

Samozřejmě, neboť víme, že dobře prostudovat detaily je velmi podstatné pro rozhodování a jsme zároveň přesvědčeni, že kvalitní fotografie má pro odborníky větší vypovídací schopnost než mnohastránkový popis.

Poskytujete záruky na prodávané zboží?

Ne! Na tento typ starožitného či použitého zboží není možné poskytovat záruku. Typ zboží a jeho stav se snažíme popsat a fotograficky zdokumentovat jak nejlépe umíme a jak to přesně odpovídá skutečnosti.

Můžu mít nějaké bližší informace o způsobu dopravy během transportu přepravní společností?

Ne, to není možné. V případě, že zboží či kolo předáme přepravní společnosti (obvykle PPL, DHL a UPS) za zboží dále odpovídá tato společnost. V případě této dopravy prosím uvádějte mobilní telefon. V momentě kdy balík předáme přepravci, vás sami informujeme o této skutečnosti a zpravidla následující den vás přepravce sám informuje o čase předání (cca dvě hodiny před předáním zásilky). Tyto termíny platí pro doručování po území České republiky.

Mohu si pro kolo přijet osobně ?

To je naprosto ideální situace!

Je zboží během přepravy pojištěno?

Pojištění není problém sjednat podle běžných platných ceníků.

Kolik stojí přeprava kola? 

To záleží na třech okolnostech:

  • místo doručení.
  • velikost balíku.
  • váha celého balíku.

Zpravidla balné a poštovné i pro objemné kolo nepřesáhne 1000,- Kč po České republice.

Pro další informace či jakoukoli další konsultaci prosím kontaktujte nás emailem.

Jsme si plně vědomi skutečnosti, že nákup historického kola či jiného sběratelského předmětu není obvyklou každodenní záležitostí a musí vám přinést skutečně významné uspokojení

Na prodej